SHŠ Lucrezia
Dolní Dobrouč

PŘEHLED AKTIVIT V ROCE  2002
ÚNOR  

2.únor -

Hry bez katastru (HBK) - 6.místo z 26 zúčastněných

16.únor -

Petrušov - Maškarní bál
BŘEZEN

9. březen -

Lochkov - Jarní bitva - (pořádá Escargots)

15.březen -

Česká Třebová - Divadlo - Tři mušketýři
16.březen -
Ústí nad Orlicí - Divadlo - Tři mušketýři
DUBEN

19.duben -

Žamberk - Divadlo - Tři mušketýři
20.duben -
Dolní Dobrouč - Divadlo - Tři mušketýři

26.duben -

Dolní Dobrouč - Pálení čarodějnic na Šejvě

30.duben -

Vojkovice - Pálení čarodějnic
KVĚTEN  

4.květen -

Rajhrad u Brna - Historická show - (pořádá Asmodeus)

15.květen -
Třebíč - Divadlo - Tři mušketýři - (národní kolo přehlídky amatérských divadel)

18.květen -

Hradec Králové - Císařští u hradeckých bran - bitva (pořádá Abbaca + Corporal)
ČERVEN
1.červen - Lukavice - Sraz rodáků  (po 15 hodině)
1.červen - Žampach - Dětský den (na večer)
8.červen - Opatov - Dětský den (od 17. hodiny)
8.červen - Ústí nad Orlicí - Dětský den (od 18. hodiny)
15.červen - Olomouc - obléhání Olomouce - (pořádá Branná městská hotovost)
22.červen - Dolní Třešňovec - Den otevřených dveří SZŠ - ( 16.30 hod.)
22.červen - Opatovec - Víkend dětem - ( 18. hodin)
ČERVENEC 
27.červenec - Dolní Dobrouč - Historická bitva ( pořádá Lucrezia)
SRPEN
3.srpen - Pastviny - Restaurace Na vleku - MISS Mokré tričko (na večer)
10.srpen - Hry bez katastru - Ústí nad Orlicí
17.srpen - Rajhrad - Historická bitva  (pořádá Asmodeus)
26.srpen - Pastviny - Restaurace Na vleku - představení pro handicap. děti
ZÁŘÍ
14.září - Králíky - Hedeč - Hubertova jízda
21.září - Dobruška - Historická bitva ( pořádá Hejkal )
ŘÍJEN
5.října - Dolní Dobrouč - Historický den pro domov mládeže z D. Čermné
26.-27. října - Nové Město nad Metují
LISTOPAD
10.listopadu - Dolní Krupá (Havl. Brod) - Dětské odpoledne
15.-17.listopadu- Uhřínov
20.-22.listopadu- Vranov nad Dyjí - Manévry Lucrezie a VHS Brno
PROSINEC

KALENDÁŘE AKCÍ Z MINULÝCH LET

1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
2012 2013 2014 2015 2016